Kudikio, nėščiosios maitinimo pagalvė

NUOTRAUKŲ GALERIJA

VIDEO

NAUJIENOS

Su ZAPPY pagalve galėsite miegoti savo mėgstama poza iki pat nėštumo pabaigos!

Besilaukianti moteris vieną pagalvės dalį padeda po galva, vidurinę dalį – po pilvuku, o antrą dalį – tarp kojų. Taip gulint atpalaiduojami nugaros bei kojų raumenys. Nuostabus miegas, kurio būtent šiuo metu Jums reikia.

ZAPPY pagalvė padės Jums patogiai maitinti kūdikį!

Gimus kūdikiui, bus patogu ant šios pagalvės žindyti mažylį ar net dvynukus.

Pagalvę apsijuoskite aplink nugarą, kūdikį guldykite taip, kad kojytės būtų ant pirmosios pagalvės dalies, o galvytė - ties krūtimi. Tokiu būdu Jūs patogiai atsiremsite, nejausite nugaros skausmų ir mėgausitės artumu, sutelkdama dėmesį į taisyklingą maitinimą.

Kuo dar naudinga Zappy pagalvė?

Zappy pagalvės išmatavimai: ilgis 170cm, apimtis 50cm.

Zappy pagalvės- vienintelės žindymo pagalvės gaminamos Lietuvoje su sertifikuotomis, bekvapėmis, netoksiškomis eps granulėmis.

DĖMESIO: Zappy pagalvėms naudojamos polistireno granulės (EPS), NĖRA TOKIOS PAT KAIP SĖDMAIŠIUOSE. Polistireno granulės yra YPAČ smulkios (granulytės skersmuo iki 1 mm.), o tai reiškia, kad gulint ant Zappy pagalvės nei Jūs nei mažylis nejaus po nugara jokių "gumuliukų" pagalvė nesubliukšta jos nereikia papildyti . Granulės setifikuotos "toxproof" netoksiškos, bekvapės .

Kaip išsirinkti tinkamiausia pagalvę ...

...miegoti suaugusiam asmeniui įvertinkite pagalvės svorį (nes naktį versdamiesi ant kito šono, turėsite perkelti ir pagalvę).
Nėštumo laikotarpiu labai patogi miegoti EPS granulių pagalvė – ją lengva vartyti lovoje, keisti jos formas į patogesnes.
O gimus kūdikiui, neščiosios pagalvė bus kaip tik tinkama žindyti ar maitinti buteliuku. (maitindamos kūdikį galėsite išformuoti pagalvę pagal poreikius).
Jeigu pagalvę miegui naudos suaugęs žmogus kaip reabilitacijos priemonę po traumos, skaudančiai rankai ar kojai patogiai įtaisyti, gali būti, kad jis patogiau jausis su stabilia ir lengvai formos nekeičiančia grikių lukštų pagalve.

... kūdikio priežiūrai, vertinkite tokias pagalvės savybes, kaip svorį, alergijos riziką (kai kurie žmonės yra alergiški grikiams), šiugždesį (EPS granulių pagalvė nešiugžda, o grikių lukštų –šiugžda), stabilumą.
Naudojama kūdikio priežiūrai, pagalvė neretai gali sudrėkti, todėl grikių lukštų pagalvę reikės labiau saugoti, kad ji nepakeistų savo savybių.
Kūdikio priežiūrai skirtą pagalvę galėsite kūdikį paremti, paguldyti ant pagalvės, padėti pagalvę kaip apsaugos priemonę aplink lovos kraštus.

... naudoti vyresniems vaikams ar suaugusiems šeimos nariams skaityti ir patogiai atsiremti, ir EPS granulių pagalvę ir grikių lukštų pagalvę lengvai išformuos pagal poreikius.
Dirbant kompiuteriu pagalvę dėkit už nugaros ji bus stabili atrama nugarai.
Žiūrint TV ar skaitant pagalvės vidurį dėkit sau po kaklu, o alkūnes atremkite ant pagalvės galų.

Zappy pagalvės pamušalas, su grikių lukštų užpildu, yra pasiųtas iš inpilinės medžiagos, taigi pagalvės nedulkės, o netyčia sušlapinus, pagalvės užpildas greitai nesudrėks.

Bet kuriuo atveju, prieš įsigydami pagalvę, informuokite tiekėją apie jos numatomą paskirtį, ir jis neabejotinai Jums pasiūlys geriausią variantą.

"Supermama Logo. Zappy atsiliepimai"